סמנכ"ל HR בחברה בינ"ל בתחום המטען המסחרי.

לפני כשנתיים פרשתי משירות המדינה לאחר 20 שנים של שירות בתפקידי ניהול בכירים בארץ ובחו"ל. השמחה של הפרישה הפכה במהרה לפחד וחרדה, תחושת הריקנות השתלטה עלי ואיתה חשש מאובדן המיקוד והדרך.

בכל צעד שהתקדמתי החל מרעיונות לפתוח עסק עצמאי בתחום המסחר האלקטרוני ועד לפתיחה של חברת ייעוץ בטחוני הרגשתי שהפחד מכשלון משתק אותי.

חבר טוב המליץ לי על יאיר ועל אימון אישי. מי שמכיר אותי יודע שאימון אישי היה הדבר הכי רחוק ממני… אני, המנהל הגדול שבעבר ניהל ופיקד על מאות עובדים בחו"ל צריך מאמן ? אבל החלטתי לתת הזדמנות, להשאיר את האגו בבית ולהרים טלפון ליאיר. זו ההחלטה הטובה ביותר שלקחתי מאז הפרישה.

בתהליך ממוקד של מספר פגישות, התחלתי לקלף את השכבות שהיו עלי. יאיר סייע למקד את החשיבה, הרצונות, היכולות, הצרכים ובעיקר עזר לי להבין שללא פעולה שלי לכיוון הרצוי, המעגל ימשיך.

בזכות האימון הבנתי ששמחת החיים שהייתה חסרה לי מאז הפרישה תחזור אלי ביתר שאת רק אם אבחר לעבוד עם אנשים ואתרום מניסיוני לפיתוחם וקידומם.

אני ממליץ לפורשים ולאנשים המבקשים לעשות שינוי בחייהם לפנות לאימון אישי אצל יאיר. עדיין מוזר לי שאני ממליץ על אימון אישי, אבל תנסו בעצמכם.

תודה יאיר.